Služby
pro firmy

Zprostředkování zaměstnanců

Sháníte konkrétní zaměstnance? Chcete ulevit svému HR týmu? Vyhledáme a doporučíme vhodné kandidáty dle požadavků Vaší firmy. Zajistíme efektivní předvýběr. Budete v kontaktu jen s nejvhodnějšími kandidáty s odpovídající kvalifikací a dovednostmi.

Dokážeme Vám sehnat ty správné zaměstnance pro výrobní a logistické provozy, včetně těch se speciálními nároky, jako například logistické provozy s farmaceutickým zbožím. Umíme najít zaměstnance na plný i zkrácený úvazek. Do denního i směnného provozu. Na trvalý i dočasný pracovní poměr.

Využíváme vlastní databáze, běžné metody inzerce i kreativní přístup k hledání šitý na míru Vašim potřebám. U každého kandidáta ověřujeme jeho skutečné předpoklady pro výkon poptávané pozice. Dlouhodobě doručujeme kandidáty, kteří velmi dobře splňují požadavky našich klientů.

Try & Hire

Nejste si zcela jistí vytvořením trvalého pracovního místa? Chcete si ověřit, jak zapadne zaměstnanec do Vaší organizační struktury? Pak vyzkoušejte naší kombinovanou službu, která Vám umožní vyzkoušet zaměstnance a následně ho zařadit do svého kmene.

Když chcete minimalizovat či eliminovat riziko přijetí nevhodného zaměstnance, je správný čas využít službu Try & Hire. V první fázi si daného zaměstnance můžete vyzkoušet bez nutnosti ho sami zaměstnat. Následně, pokud budete spokojení, převedeme zaměstnance do Vašeho kmene.

Konkrétní podmínky této služby jsou flexibilní a záleží na Vašich konkrétních potřebách a typech poptávaných pozic.

Agenturní zaměstnávání

Potřebujete krátkodobě či trvale rozšířit kapacitu svých pracovníků bez nutnosti jejich přímého zaměstnání? Transparentní a zcela legálním způsobem Vám dokážeme zajistit dostatečnou kapacitu prostřednictvím domácích nebo zahraničních pracovníků.

Pro Vaše potřeby dokážeme zajistit dostatečné kapacity prostřednictvím českých agenturních zaměstnanců nebo s využitím zahraničních zaměstnanců s platnými pracovními povoleními a vízy.

V případě poskytnutí českých pracovníků zajišťujeme kompletní službu od samotného náboru, vyřízením všech formalit před nástupem, jako je vstupní lékařská prohlídka, vybavení OOPP, vždy vše dle požadavků a pravidel zákazníka a platné legislativy.

U zahraničních pracovníků je tato nabídka rozšířená o samotný nábor v zahraničí, vyřízení všech potřebných dokumentů na české i zahraniční straně a po příjezdu do ČR. Poté pomáháme při vyřízení všeho potřebného od zajištění ubytování, založení bankovních účtů po samotné tlumočení při nástupu nebo i v průběhu přidělení, zase vždy dle požadavků klienta.

Zaměstnávání cizinců

Obsazení některých pozic lokálními zaměstnanci je prakticky nemožné. Řešením je využití zahraničních zaměstnanců. Dokážeme být spolehlivým partnerem, respektujícím veškeré legislativní požadavky i v dynamicky vyvíjejícím se prostředí.

Zaměstnávání cizinců přináší oproti práci s lokálními pracovníky spoustu specifických úkolů. Náš tým jen na ně připravený ve všech fázích této činnosti. A tak už při náboru zajišťujeme pracovní povolení na úřadu práce, koordinujeme žádosti, pobytová víza a dopravu z Ukrajiny. U smluvních lékařů zajišťujeme potřebná běžná i odborná vyšetření a pomáháme v bance při založení účtu pro zasílání mzdy.

Řešíme veškeré administrativní náležitosti při nástupu i ukončení zaměstnaneckého poměru, ale pečujeme o zahraniční zaměstnance i v průběhu pracovního poměru. Běžně zajišťujeme ubytování, odbouráváme jazykovou i zvyklostní bariéru při komunikaci s lékaři, bankou nebo v obchodech.

Interim management

Potřebujete svůj tým prakticky okamžitě posílit o odborníka na předem definovanou dobu a na splnění konkrétních úkolů? Potřebujete okamžitě získat specifickou odbornost, manažerskou kapacitu a nemuset nikoho zaučovat? Oceníte nezávislost?

Pokud jste na předchozí otázky alespoň jednou odpověděli „ano“, pak může být interim management správným řešením Vaší situace. Dokážeme nabídnout vysoce kvalifikované specialisty na jasně definované období a úkoly. Dokážeme Vám tak zachránit projekt nebo podpořit rychlou expanzi.

Specifickou oblastí interim managementu je potom krizový management. Pokud potřebujete někoho nejen s potřebnou odborností, ale také s nadhledem a schopností efektivně provést firmu kroky, které málokdo z nás dělá rád, pak jsou naši manažeři efektivním a ověřeným řešením.

Dokážeme pracovat s různými formami cílů. Ať už jde o návrat k zisku, optimalizaci týmu, rozjetí nového projektu nebo optimalizaci stávajících procesů. To vše s jasným kontraktem s konkrétními výsledky dosaženými ve fixním čase.

HR
konzultace

Taky máte někdy pocit, že před Vás práce s lidmi klade stále větší a větší výzvy? Možná se občas dostanete i do situace, kdy si říkáte, že by bylo přínosem podívat se na problém očima někoho jiného, nezaujatého. Jaké by to bylo, kdybychom vzali ty nejzkušenější z nás a pomohli Vám najít řešení?

Všichni se občas dostaneme do situací, kdy chybí ten správný nápad. Nebo do těch, kdy operativa tlačí natolik, že není snadné zamýšlet se s potřebným nadhledem a koncepčním přístupem. Právě to jsou okamžiky, kdy pohled nezaujatého odborníka může být velmi cenný.

Naší vášní je vytvářet optimální a vyvážená prostředí jak pro zaměstnavatele, tak pro zaměstnance. Většina z nás má letitou zkušenost při práci s lidmi i na straně zaměstnavatele. Rádi Vám nabídneme naši zkušenost, aktuálně umocněnou setkáváním se s různými očekáváními, prostředími, firemními kulturami a společně s Vámi najdeme řešení malých i velkých úskalí.

Uvidíte, že právě tímto přístupem a vzájemnou spoluprací dokážete ušetřit spousta času, peněz i energie, se kterou nebudete muset objevovat slepé uličky.

Outplacement

Snižování stavu zaměstnanců není to, co by kdokoliv z nás vítal s nadšením. Pokud Vám i v takové situaci záleží na tom, aby Vaši společnost propouštění zaměstnanci vnímali pozitivně, dokážeme pomoci.

V rámci ouplacementu citlivě přistupujeme k zaměstnancům a aktivně se s nimi snažíme najít směr dalšího pracovního uplatnění. Připravujeme je pro efektivní získání nového zaměstnání. Aktivně hledáme vhodná zaměstnání.

Součástí naší práce je i zvýšení sebevědomí zaměstnance a vytvoření lepšího obrazu o sobě samém, o svých kvalitách a potenciálu pro další zaměstnání.

Směrem k zaměstnavatelům dokážeme zajistit i potřebnou komunikaci s Úřadem práce a další nezbytné administrativní kroky.

Externí zpracování mezd

Hledáte řešení pro zpracování mzdové agendy? Oceníte pomoc spolehlivého a diskrétního partnera? Jako doplňkovou službu pro Vás zpracujeme mzdy Vašich zaměstnanců. Zastřešíme komunikaci se všemi úřady a vyřídíme zákonné náležitosti.

Zpracování mezd není službou, kterou bychom obvykle nabízeli samostatně. Přesto pro naše klienty dokážeme v komplexní podobě tuto službu realizovat.

Od kontrol docházek, přípravy dat pro mzdy, přihlášek/odhlášek zaměstnanců na dílčí úřady přes evidenci neschopenek a řešení exekucí až po roční zúčtování a požadovaný reporting. Zpracujeme kompletně podklady pro mzdy, pomůžeme Vám s řešením pracovněprávních vztahů, příloh ke smlouvám a se všemi dalšími potřebnými dokumenty, přihláškami, odhláškami. Zajistíme roční zúčtování a další potřebné kroky.

Rádi byste nás
kontaktovali?

    Napište nám

      zavřít