Pro uchazeče

.NET / SQL PROGRAMÁTOR VÝROBNÍCH SYSTÉMŮ

Popis

Zajímáš se o vývoj aplikací na platformě .NET? Chceš se podílet na projektech zavádění Industry 4.0 u světových výrobců piv a rozvíjet se pod vedením zkušených kolegů? Pak jste ten, koho hledáme do menšího vývojového týmu (nekorporátní prostředí)!

Náplň práce:
  • Spolupráce na návrhu nových modulů a rozšíření systému pro monitoring a řízení výroby v pivovarnictví

Požadavky

  • C# 6.0+ / .NET 4.6+ / T-SQL
  • WPF/XAML, EF 6.0+, NUnit, NInject, Log4Net, TeamCity
  • Praxe ideálně 5+ let
  • Výhodou zkušenost s Scrum
  • Výhodou angličtina na úrovni B2+
  • Schopnost práce v týmu
  • Proaktivní přístup k řešení složitých problémů
  • Ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

  • Možnost získat praxi na zajímavých projektech průmyslové automatizace a informatiky v ČR i v zahraničí pod vedením zkušených pracovníků
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost práce na IČ
  • Možnost být součástí Industry 4.0
  • Možnost práce z domova
  • Práci v neformálním prostředí a mladém kolektivu
  • Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Volnou pracovní dobu
  • Zázemí stabilní společnosti s více jak 30ti letou historií

Kontaktní osoba:
Kateřina Hrnčiříková
katerina.hrncirikova@disponero.cz

MÁTE ZÁJEM O TUTO POZICI?
NAPIŠTE NÁM!

Beru na vědomí zásady ochrany osobních údajů