Pro uchazeče

QA Engineer - oblast síťové bezpečnosti

Popis

Do týmu pro našeho klienta hledáme už zkušeného QA Engineera, kterému nechybí nadšení a motivace pro zautomatizování všeho, co by se zautomatizovat dalo :-)

Májí pokročilý nástroj pro real-time monitorování síťové infrastruktury. Jijich řešení umožňuje předejít situacím jako výkonnostní problémy, chyby důležitých aplikací či narušení bezpečnosti systémů a dat.

Co budete dělat?
  • Ověřování nových funkcí, zda fungují podle zadání a neobsahují chyby. Jde o detektivní činnost, při které je cílem zničit výtvor svých kolegů a odhalit všechny nedokonalosti dřív, než se produkt dostane k zákazníkovi.
  • Vymýšlení testovacích scénářů pro nové funkce, příprava jejich automatizace (především v moderních jazycích Python 3 a Cypress) a jejich integrace do systému Jenkins.
  • Navrhování scénářů pro ověřování výkonu jednotlivých částí aplikace a jejich automatizace.
  • Aktivně se podílet na návrhu nových funkcí.

Požadavky

  • Smysl pro detail při řešení problémů.
  • Nadšení a chuť řešit problém tak dlouho, dokud není nalezeno správné řešení.
  • Předchozí zkušenosti s přípravou automatizovaných testů a testování.
  • Znalost Pythonu a Linuxu.
  • Povědomí o fungování sítí.
  • Nebojíte se práce ani odpovědnosti za svěřené úkoly, je na Vás prostě spolehnutí.
  • Rádi se učíte novým věcem.
  • Technická angličtina není problém

Nabízíme

  • Možnost se aktivně podílet na směřování vývoje technologicky zajímavého a užitečného produktu, který je používán renomovanými firmami po celém světě.
  • Práci ve skvělém týmu, kde jsou kolegové vždy ochotni pomoci a poradit.
  • Neformální pracovní prostředí přístupné novým nápadům a diskuzi.
  • Prostor pro osobní rozvoj a profesní růst.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Benefitní program.

Kontaktní osoba:
Kateřina Hrnčiříková
katerina.hrncirikova@disponero.cz

MÁTE ZÁJEM O TUTO POZICI?
NAPIŠTE NÁM!

Beru na vědomí zásady ochrany osobních údajů