Pro uchazeče

Obchodní konzultant/Telefonista

Popis

Do stabilní společnosti zabývající se dodáním tepelných čerpadel hledáme Obchodního konzultanta/telefonistku. Jedná se o kontaktování potenciálních zákazníků, kteří společnost sami osloví a mají zájem o zpracování nabídky tepelného čerpadla.

Náplň práce:
První kontakt se zákazníkem, který společnost poptává. Nejedná se o aktivní oslovování!
Evidence doplňujících informací, orientační návrh řešení a zaslání podkladů.
Spolupráce s obchodním týmem.
Práce s databází stálých zákazníků, průběžná komunikace.

Požadavky

Zkušenosti z práce v callcentru nebo na obdobné pozici podmínkou.
Skvělé komunikační dovednosti.
Základní technické schopnosti (orientace v oblasti stavebnictví výhodou).
Uživatelská znalost MS Excel a CRM systému.

Nabízíme

Mzda dle domluvy.
Zaměstnání do kmene firmy, smlouva na dobu neurčitou.
Zázemí středně velké, stabilní společnosti se silným jménem.
Pracoviště Praha 4 – Modřany.
Nástup možný od 01.05.2021.

Kontaktní osoba:
Denisa Nováková
+420 603 848 465
denisa.novakova@disponero.cz

MÁTE ZÁJEM O TUTO POZICI?
NAPIŠTE NÁM!

Beru na vědomí zásady ochrany osobních údajů