Pro uchazeče

Výrobní dělník - 3 směny, 26 000 Kč

Popis

! Stále nabíráme ! Hledáme manuálně zručné pracovníky, výhodou praxe ve výrobě.
Vhodné spíše pro muže.

Náplň práce:
  • obsluha výrobní stanice
  • pohledová kontrola dílů vycházejících z linky
  • provádění drobných oprav

Požadavky

  • manuální zručnost
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • fyzická zdatnost

Nabízíme

  • nástupní mzda i s příplatky 26 000 Kč
  • stravenky, závodní jídelna
  • 5 týdnů dovolené, firemní benefity
  • třísměnný provoz
  • pracoviště v Rumburku

Kontaktní osoba:
Denisa Nováková
+420 603 848 465
denisa.novakova@disponero.cz

MÁTE ZÁJEM O TUTO POZICI?
NAPIŠTE NÁM!

Beru na vědomí zásady ochrany osobních údajů